KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3685299
nr 368 5299
Akvarell
Hedlund, 1800-tal, Stilleben, 37 x 28
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 juli 2005
350 kr
400 kr
600 kr
ledande budet*